tel. +48 693 612 423

biuro@easyaccounting.pl

Easy Accounting Adam Szymczak

ul. Tarnogajska 18/209, 50-512 Wrocław

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright (C) Easy Accounting Adam Szymczak ul. Tarnogajska 18/209, 50-512 Wrocław NIP: 8992596766

Zaufali nam:

Zaufali nam:

Easy Accounting jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej. Naszymi klientami są zarówno średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą - głównie z Wrocławia i okolic.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Rzetelna obsługa księgowo-podatkowa naszych klientów poparta jest bogatym doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów o numerze 42838/2010.
 
Biuro Rachunkowe Easy Accounting gwarantuje świadczenie usług z najwyższą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością, przestrzegając terminów ustalonych z klientem. Ponadto nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo.
 
Warto również dodać, że sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a wysoka jakość usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.
 
Cieszymy się, że Klienci darzą nas zaufaniem i powierzają nam obsługę finansową Swoich firm, która przynosi Im wymierne korzyści.

UMÓW SPOTKANIE

tel. +48 693 612 423

biuro@easyaccounting.pl