biuro@easyaccounting.pl

tel. +48 693 612 423

SHOKO GRANOWSKI SPÓŁKA JAWNA to sieć prężnie rozwijających się restauracji pod markami EXPRESS MARCHE, SEVI KEBAB, czy EXPRESS ORIENTAL, które dbają o to, aby każdy znalazł tam coś dla siebie.  Posiłki dostępne w lokalach są dopracowane do rozmaitych upodobań. W kuchniach SHOKO GRANOWSKI  SP.J. odkryjesz tradycyjne dania kuchni polskiej, tureckiej oraz tajskiej z elementami kuchni świata. Znajdziesz tu smakowite wegetariańskie kąski i przekąski, niskokaloryczne dania fitness oraz mocno owocowe soki i orzeźwiające koktajle. A wszystko to - tylko ze świeżych składników, codziennie przyrządzane, miksowane, gotowane i pieczone na miejscu, przez pełnych pasji i polotu kucharzy! 

Firma S&P Development Sp. z o. o. istnieje na rynku deweloperskim od 2011 roku.  W pierwszych latach firma realizowała głównie obiekty jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze pod zamówienie klientów i na ich gruntach. W roku 2014 rozpoczęto realizację osiedla Nowe Kowale w dzielnicy Psie Pole. Inwestycja obejmuje 20 lokali mieszkalnych w pięciu budynkach w zabudowie szeregowej. Od roku 2015 Spółka skupia się na pozyskiwaniu atrakcyjnych gruntów na terenie Wrocławia i budowy na nich kompleksowych osiedli mieszkaniowych. 

Sklep internetowy Ewa-Medical kieruje swoją ofertę do gabinetów lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, studiów tatuażu i wszelkich innych miejsc, gdzie istotą działalności jest higiena i sterylność. Dzięki produktom oferowanym przez firmę jej odbiorcy mogą bezpiecznie świadczyć usługi swoim klientom. Zespół Ewa-Medical dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były najwyższej jakości, realizacja zamówienia sprawna, a doradztwo na najwyższym poziomie.

Znany Salon kosmetyczny zlokalizowany w lokalu przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Siła Salonu Wrocławskiego tkwi w jego zespole, którego atutami są wszechstronność i doświadczenie. Załoga wspólnie pracuje nad wizerunkiem i umożliwia pełną odbudowę na trzech poziomach: doskonałej skóry, zdrowia organizmu oraz kosmetyki. Dbając o bezpieczeństwo i jakość usług, w zabiegach kosmetycznych zawsze wykorzystywane są  nowoczesne technologie oraz najwyższej klasy kosmetyki.

Hurtownia części motoryzacyjnych CoolingPlus od ponad 5 lat zapewnia swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w branży autoklimatyzacji, począwszy od  procesu zamówienia, poprzez jego weryfikację i dobór części zamiennych, aż do momentu ich wysyłki. Dzięki współpracy z Polskimi i Europejskimi dostawcami CoolingPlus dopasowuje swoją ofertę do potrzeb każdego klienta, realizując również niestandardowe zamówienia.

BespokeChat Sp. z o. o. to zespół sprzedawców obsługujący aplikację LiveChat na wszelkiego rodzaju stronach i portalach internetowych. Jest to zespół nastawiony na wyniki, specjalizujący się we wsparciu sprzedaży, generowaniu leadów oraz podnoszeniu konwersji w procesach marketingowych. Każdy operator czatu posiada nie tylko praktyczne doświadczenie w obsłudze narzędzia, ale również podstawową wiedzę w zakresie oferty klienta. BespokeChat  posiada tytuł Certyfikowanego Eksperta LiveChat.

INVENI Sp. z o. o. Sp. komandytowa stanowi odpowiedź rynku na potrzeby w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży doradczej w obsłudze firm i instytucji publicznych firma potrafi sprostać wszelkim oczekiwaniom w kwestii pozyskiwania finansowania i zarządzania projektami. Klienci firmy INVENI mogą liczyć na pomoc w zakresie pozyskiwania źródeł finansowania, rozliczania finansowania, zarządzania projektami, analiz wykonalności, pozyskiwania kredytów i pożyczek, doradztwa środowiskowego, doradztwa technicznego, lokowania inwestycji oraz prowadzenia szkoleń i konferencji.

Biuro inżynierskie Wesołowski sp. z o. o.  to firma zajmująca się projektowaniem,wykonaniem i serwisowaniem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Składa się z kreatywnego zespołu, nie bojącego się żadnych wyzwań. W biurze pracują inżynierowie, którzy ukończyli najlepsze polskie uczelnie wyższe, wzbogaceni o wiedzę na temat coraz bardziej rozwijającej się i szeroko pojętej branży sanitarnej poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach branżowych. 

Xo Burger Sp. z o. o. Sp. komandytowa to spółka, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, rozwijająca sieć restauracji PasiBus oferująca pyszne i zdrowe burgery własnej produkcji, składające się tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Spółka posiada restauracje i punkty w Galeriach w wielu miastach na terenie całej Polski min. Wrocławiu, Lubinie i Warszawie.

Scandi Poster to największy sklep internetowy w Polsce z plakatami inspirowanymi skandynawskim designem. Produkty tej firmy nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter i nowoczesny styl. Scandi Poster powstało z miłości i pasji do minimalistycznego skandynawskiego stylu: nowoczesnego designu oraz prostoty. 

QuaTes Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu jest liderem na rynku systemów informatycznych skierowanych dla branży HR. Oferta QuaTes skierowana jest do firm, które chcą wdrożyć system informatyczny do zarządzania kadrami, płacami, czasem pracy lub podróżami służbowymi. Firma skupia się na obszarze kierowania projektami biznesowymi, wdrażaniem nowych systemów i zarządzaniem zmianą, aby pomóc w jak najefektywniejszym i bezbolesnym wprowadzeniu innowacyjnych procesów w organizacji.

Nanores Sp. z o.o. Sp. K. mająca swoją siedzibę we Wrocławiu jest nowoczesnym, niezależnym laboratorium badawczo-rozwojowym, nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług oraz podniesienie standardów współpracy świata nauki i biznesu. Dzięki wykorzystaniu przełomowych rozwiązań technologicznych oraz zespołowi specjalistów z różnych dziedzin – fizyki, matematyki, chemii oraz inżynierii materiałowej, firma jest w stanie sprawnie zidentyfikować potrzeby i dostarczyć najlepsze rozwiązania dla swoich partnerów.

Cottonhill to sklep internetowy z tkaninami bawełnianymi do rękodzieła i patchworku, który powstał z pasji tworzenia, miłości do szycia i zauroczenia kolorowymi, nietuzinkowymi tkaninami.  W ofercie można znaleźć również tkaniny bambusowe, oryginalny i najmilszy materiał minky, dzianiny oraz kolorowe tasiemki. Wszystkie tkaniny oferowane w sklepie sprowadzane są bezpośrednio od zagranicznych producentów takich jak Robert Kaufman, Timeless Treasures czy Shannon Fabrics. Cottonhill to miejsce pełne kolorów, wzorów i inspiracji.

Instytucja szkoleniowa Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Szkolenia UTB” jest firmą, która zajmuje się przygotowaniem kandydatów do egzaminów na uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na obsługę oraz konserwację urządzeń podlegających pod dozór techniczny. Firma charakteryzuje się wykwalifikowaną kadrą szkoleniową, wieloletnim doświadczeniem przy współpracy z międzynarodowymi firmami, indywidualnym podejściem do każdego klienta, znajomością wszystkich przepisów prawnych związanych z realizacją danego zamówienia oraz gwarancją zdawalności egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego 

Centrum Ortodoncji Estetycznej jest kliniką udzielającą kompleksowych usług z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji, działającą we Wrocławiu od 2008 roku. Członkowie zespołu dokładają wszelkich starań, aby panowała tu przyjazna atmosfera, pacjenci czuli się komfortowo, a świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie. 

MAP jest firmą doradczą, której domeną jest wspieranie Liderów HR oraz ich klientów wewnętrznych w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia w obszarze HR zarówno na poziomie strategicznym jak i w praktycznym rozwiązywaniu codziennych wyzwań i projektów. MAP jest kontynuacją działań BENEFIT MORE Sp. z o.o. - firmy, która od 2010 roku funkcjonuje na rynku usług doradczych i zdobyła zaufanie wielu znaczących Pracodawców.

Wrocławska firma działająca na rynku od 1990 roku. Doświadczenie zbierane przez lata i znajomość technik wytwarzania materaców skutkuje tym,że produkty firmy posiadają wyjątkowe cechy. Firma cieszy się zaufaniem i posiada opinię dostawcy wysoko-jakościowych i korzystnych cenowo materaców

Extra Mama to sklep inspirowany marzeniami dzieci i potrzebami rodziców, oferujący unikalne, sprawdzone i praktyczne produkty stworzone z myślą o mamach oraz ich pociechach: kreatywne i edukacyjne zabawki, praktyczne gadżety na spacer i w podróż, akcesoria do karmienia oraz wygodne i stylowe torby dla mam.


Codziennie prowadzimy księgowość dla:

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright (C) Easy Accounting Sp. z o.o., ul. Świeradowska 77, 50-559 Wrocław

Projekt i realizacja Spectrum Marketing 2024

Zaufali nam:

Zaufali nam:

Easy Accounting Sp. z o.o.

ul. Świeradowska 77
50-559 Wrocław

 

NIP: 899-294-70-42

biuro@easyaccounting.pl

tel. +48 693 612 423